
Koncert na zakończenie sezonu artystycznego Filharmonii Zielonogórskiej
Zapraszamy na koncert w Filharmonii Zielonogórskiej, pt. ,,Tryumf miłości i przeznaczenia”!
Wystąpią:
Orkiestra Symfoniczna FZ
Chór FZ
Agnieszka Franków-Żelazny – dyrygentka
Martyna Kozanecka – przygotowanie chóru
Program:
CARL ORFF
Carmina Burana
Miejsce: sala MCM