Zupełnie Inna Włóczęga – cykl koncertów

W dniach 22-23 października 2022 br. Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Zielonogórskiego „UZeciak” wraz z Parlamentem Studenckim Uniwersytetu Zielonogórskiego zapraszają na cykl koncertów pt. „Zupełnie Inna Włóczęga”, będących niejako kontynuacją oraz upamiętnieniem Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Turystycznej „Włóczęga”.

Tegoroczna impreza, wraz z nową nazwą nabierze także nowego znaczenia, będzie to bowiem nie tylko impreza studencka, ale wydarzenie, które stanie się częścią obchodów 800-lecia powstania Zielonej Góry i 700-lecia uzyskania praw miejskich, jako akademickiego akcentu
w historii miasta.

„Zupełnie Inna Włóczęga”, w nawiązaniu do historii, odbędzie się w auli uniwersyteckiej przy ul. Podgórnej 50 w Zielonej Górze, a na scenie wystąpią m.in.: Krzysztof Kiljański z zespołem, grupa U Studni, Dagmara Korona, a także muzycy-absolwenci zielonogórskich szkół wyższych – współtwórcy „Włóczęgi” i absolwenci Uniwersytetu Zielonogórskiego. Na uczestników wydarzenia czeka także afterparty w klubie studenckim WySPa przy al. Wojska Polskiego 65 w Zielonej Górze.

Obowiązuje wstęp wolny, a darmowe wejściówki dostępne są na stronie abilet.pl

Więcej informacji oraz szczegółowy program znajdziesz na stronie wydarzenia na Facebooku.

Data

22 paź 2022
Expired!

Czas

17:00

Lokalizacja

Uniwersytet Zielonogórski - Kampus A
ul. Podgórna 50
Kategoria