„Nie siedź w domu – wędruj z nami” – wycieczka piesza z PTTK Zielona Góra

Oddział Zielonogórski PTTK zaprasza w niedzielę 28 czerwca 2026 r. na pieszą wycieczkę po Wzgórzach Piastowskich. Trasa prowadzi od Amfiteatru im. Anny German przez Jagodowe Wzgórze i Górę Wilkanowską do kąpieliska H2Ochla. Długość trasy około 8 km.

Zbiórka uczestników przy Amfiteatrze im. Anny German o godzinie 9.00.

Wycieczkę prowadzi Przodownik Turystyki Pieszej – Mariola Szydło.

Data

28 cze 2026

Czas

09:00

Lokalizacja

Amfiteatr
ul. Festiwalowa 3, 65-520 Zielona Góra