Zielonogórska Karta Turysty

Zwiedzanie miasta jest teraz o wiele łatwiejsze!

Zielonogórska Karta Turysty jest kartą rabatową, dzięki której otrzymasz zniżki w ponad 20 obiektach partnerskich oraz skorzystasz z bezpłatnych przejazdów autobusami MZK! Wybierz spośród 3 wariantów czasowych karty i zacznij zwiedzać. 🙂

Zgłodniałeś? Czekają na Ciebie liczne rabaty w restauracjach i kawiarniach. Potrzebujesz noclegu? Nasze obiekty partnerskie ugoszczą Cię w komfortowych pokojach i apartamentach. Masz trochę więcej wolnego czasu? Odwiedź zielonogórskie muzea i poznaj historię miasta! A żeby poznać najdalsze zakątki Zielonej Góry wybierz się w bezpłatną podróż elektrycznym autobusem MZK.

Jak zacząć?

Aby rozpocząć swoją przygodę pobierz bezpłatną aplikację Visit Zielona Góra.

Jednym z jej elementów jest Zielonogórska Karta Turysty. Przed zakupem karty możesz zapoznać się z pełną listą partnerów i oferowanymi przez nich zniżkami.

Zielonogórską Kartę Turysty możesz zakupić bezpośrednio przez aplikację. W trakcie procesu zakupowego zostaniesz przekierowany na stronę sprzedażową. Wybierz sposób płatności, a po jej dokonaniu kliknij przycisk „dodaj do aplikacji”. Dzięki temu zakupiona karta automatycznie pojawi się w aplikacji. Potwierdzenie transakcji i zakupu otrzymasz także drogą mailową.

Ile kosztuje karta?

  • Zielonogórska Karta Turysty 24h: 20,00 zł
  • Zielonogórska Karta Turysty 48h: 25,00 zł
  • Zielonogórska Karta Turysty 72h: 30,00 zł