Dla aktywnych

Poznaj aktywną stronę miasta.

Zwiedzanie zabytków i poznawanie historii nie jest Twoją ulubioną formą spędzania czasu?
W takim razie sprawdź jakie atrakcje Zielona Góra ma do zaoferowania dla aktywnych osób.
Liczne trasy rowerowe, szlaki piesze i nordic walking na pewno sprawią, że poznasz miasto od zupełnie innej strony.

Pokaż wszystko
Zielona Góra na rowerze

Zielona Góra na rowerze

Co sprawia, że macie ochotę wybrać się na wycieczkę rowerową poza miasto? Oczywiście malownicze widoki i bezpieczne drogi! W Zielonej Górze znajdziecie jedno i drugie. Dzięki rozbudowanej i wciąż powiększającej się sieci dróg rowerowych, z powodzeniem zaplanujecie swoją wycieczkę, uwzględniając w niej najciekawsze punkty na turystycznej mapie okolic Zielonej Góry.
Zobacz
Spacer po stromym odcinku szlaku nordic walking Szybki Bismarck.

Zielona Góra pieszo

Zielonogórskie szlaki piesze i nordic walking z pewnością Was zachwycą. Zwłaszcza, jeśli wybierzecie się na Wzgórza Piastowskie, które nie bez powodu odwiedzane są przez miłośników spacerów. Kilkanaście świetnie oznakowanych tras poprowadzi Was przez malownicze tereny Zielonej Góry.
Zobacz

Kluby sportowe

Jesteś na wakacjach, ale mimo to nie możesz żyć bez sportowych emocji? Poznaj zielonogórskie kluby sportowe i wybierz się na mecz. Niezależnie od tego czy wybierzesz koszykówkę, żużel czy rugby, jedno jest pewne - niezapomniane wrażenia gwarantowane!
Zobacz
tor wyścigowy w Zielonej Górze

Inne atrakcje

Wypad na tor kartingowy, skok ze spadochronem, a może partyjka golfa? Sprawdź nasze propozycje na aktywne spędzenie czasu w Zielonej Górze i okolicach.
Zobacz
[put_wpgm id=8]

Wydarzenia

wrzesień 2023
październik 2023
listopad 2023
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej