Zielona Góra na rowerze

Pokaż wszystko

Co sprawia, że macie ochotę wybrać się na wycieczkę rowerową poza miasto?
Oczywiście malownicze widoki i bezpieczne drogi!
W Zielonej Górze znajdziecie jedno i drugie. Dzięki rozbudowanej i wciąż powiększającej się sieci dróg rowerowych, z powodzeniem zaplanujecie swoją wycieczkę, uwzględniając w niej najciekawsze punkty na turystycznej mapie okolic Zielonej Góry.

Mapa ścieżek rowerowych

Dzięki rozbudowanej i wciąż powiększającej się sieci dróg rowerowych, z powodzeniem zaplanujecie swoją wycieczkę, uwzględniając w niej najciekawsze punkty na turystycznej mapie okolic Zielonej Góry.
Zobacz

Zielonogórski Rower Miejski

400 rowerów do wyboru 400 rowerów w tym rowery cargo oraz tandemy są dostępne dla mieszkańców i turystów. Aktywne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu pozwala Ci odkrywać Zieloną Górę wygodnie, przyjaźnie dla środowiska i spontanicznie. Rejestracja Wypełnij formularz rejestracyjny na stronie www.zielonogorskirowermiejski.pl lub za pomocą aplikacji „NextBike” (Android lub iOS). Zaloguj się do swojego konta. Zaakceptuj warunki użytkowania i […]
Zobacz

Singletrack „4 Żywioły”

1. „4 Żywioły” Zielonogórski singiel nosi nazwę „4 Żywioły” (w jego pobliżu znajdują się też inne atrakcje takie jak tor OCR czy największy mural w mieście).Trasa oznaczona jest kolorem zielonym i kierowana jest raczej do osób rozpoczynających swoją przygodę z MTB. Jest to pierwsza oficjalna trasa tego typu w Zielonej Górze. Jej łączna długość to […]
Zobacz

„Ustawki” rowerowe

Zabrałeś swoją szosę do Zielonej Góry, ale nie wiesz gdzie wykorzystać jej możliwości? Nie musisz błądzić i szukać nowych tras. Wybierz się na jedną z ustawek rowerowych i poznaj siłę zielonogórskiego peletonu :)
Zobacz