• Polski
 • English
 • Deutsch
 • Dla aktywnych

  Poznaj aktywną stronę miasta.

  Zwiedzanie zabytków i poznawanie historii nie jest Twoją ulubioną formą spędzania czasu?
  W takim razie sprawdź co Zielona Góra ma do zaoferowania dla aktywnych osób.
  Liczne trasy rowerowe, szlaki piesze i nordic walking na pewno sprawią, że poznasz miasto od zupełnie innej strony.

  pokaż wszystko
  Zielona Góra na rowerze

  Zielona Góra na rowerze

  Co sprawia, że macie ochotę wybrać się na wycieczkę rowerową poza miasto? Oczywiście malownicze widoki i bezpieczne drogi! W Zielonej Górze znajdziecie jedno i drugie. Dzięki rozbudowanej i wciąż powiększającej się sieci dróg rowerowych, z powodzeniem zaplanujecie swoją wycieczkę, uwzględniając w niej najciekawsze punkty na turystycznej mapie okolic Zielonej Góry.
  zobacz

  Zielona Góra pieszo

  Zielonogórskie szlaki piesze i nordic walking z pewnością Was zachwycą. Zwłaszcza, jeśli wybierzecie się na Wzgórza Piastowskie, które nie bez powodu odwiedzane są przez miłośników spacerów. Kilkanaście świetnie oznakowanych tras poprowadzi Was przez malownicze tereny Zielonej Góry.
  zobacz
  tor wyścigowy w Zielonej Górze

  Inne atrakcje

  Wypad na tor kartingowy, skok ze spadochronem, a może partyjka golfa? Sprawdź nasze propozycje na aktywne spędzenie czasu w Zielonej Górze i okolicach.
  zobacz

  Kluby sportowe

  Jesteś na wakacjach, ale mimo to nie możesz żyć bez sportowych emocji? Poznaj zielonogórskie kluby sportowe i wybierz się na mecz. Niezależnie od tego czy wybierzesz koszykówkę, żużel czy rugby, jedno jest pewne - niezapomniane wrażenia gwarantowane!
  zobacz

  Wydarzenia

  Kwiecień 2021
  Maj 2021
  Nie odnaleziono wydarzeń!