Lokalne pamiątki podbiły ratusz!

Kierunek: ratusz

Spacerujesz zielonogórskim deptakiem i zastanawiasz się gdzie kupić pamiątki? Zapraszamy do ratusza! Znajdziesz u nas nie tylko magnesy, kubki czy pocztówki, ale też unikatowe, regionalne produkty.

Artystyczna odsłona

Zielona Góra to nie tylko tradycje winiarskie czy znane drużyny sportowe. O jej kulturalnej atrakcyjności stanowią także artyści. Swoim kunsztem z pewnością zrobią oni na Was niemałe wrażenie! Rzeźbiarstwo, malarstwo, czy ilustratorstwo to tylko niektóre z dziedzin wykonywanych przez naszych lokalnych reprezentantów.

– A może coś lokalnego?

– Proszę bardzo!

Często pytaliście nas o dostępność lokalnych produktów. I oto są!

Urozmaiciliśmy o nie nasz asortyment i przygotowaliśmy dla Was wystawę w jednej z gablot w naszym punkcie w ratuszu. Możecie na niej poznać sylwetki lokalnych artystów oraz zapoznać się z szerokim wachlarzem stworzonych przez nich produktów. Tak więc… zapraszamy Was na spotkanie ze sztuką!

Jakość w cenie, dusza w przedmiotach…

Przedmioty wykonane są z dbałością o najmniejszy szczegół, a co najważniejsze pochodzą z samej Zielonej Góry lub jej bliskich okolic! Z pewnością idealnie spełnią rolę prezentu. Staną się też wyjątkową ozdobą lub pamiątką, która będzie w stanie przywołać miłe wspomnienia.

Znajdziecie na nich zielonogórskie motywy (np. winiarski), kluczowe zabytki oraz indywidualne wizje i inspiracje twórców. Dzięki swojemu charakterowi przedmioty te skrywają pewnego rodzaju historię i przemawiają do swoich przyszłych właścicieli.

Dla każdego coś fajnego!

Jesteśmy przekonani, że niezależnie od wieku wybierzecie niepowtarzalną pamiątkę dla siebie lub bliskich.  

Zachęcamy do odkrycia artystycznej duszy naszego regionu.