Koncert „Od Presleya do Sinatry”

PRESLEY & SINATRA – to właściciele 2 wyjątkowych głosów, które zostają wskrzeszone przez wyjątkowych muzyków. Dlatego też za mikrofonem staje Mirosław Niewiadomski – niezwykle utalentowany tenor w swoim solowym projekcie.

Koncert Presley & Sinatra jest odsłoną nie tylko rockandrollowego temperamentu Elvisa Presleya i uroczej melancholii Franka Sinatry, ale też umiejętności polskiego muzyka Mirosława Niewiadomskiego. Debiutował na scenie Teatru Wielkiego w Łodzi, po czym jego kariera muzyczna zaczęła się prężnie rozwijać. Prezentował się na wielu scenach teatrów muzycznych, m.in. jako Barinkay z „Baron cygański” autorstwa J. Strauss. Miał też szansę wystąpić w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie, na której pojawił się jako Czaplicki w spektaklu „Dama pikowa” P. Czajkowskiego.

Koncert Presley&Sinatra to niezwykła podróż po nutach lat 50. i 60. To jedyna taka szansa spotkać na scenie aż trzech wybitnych artystów, wśród których dwóch jest już legendą, a jeden tworzy nową historię.

Zapraszamy 28 września o godz. 19:00 do Sali Kameralnej Filharmonii Zielonogórskiej.

Bilety kupisz tutaj.

Data

28 wrz 2022
Expired!

Czas

19:00 - 21:00

Lokalizacja

Filharmonia Zielonogórska
Plac Powstańców Wielkopolskich 10, 65-077 Zielona Góra
Kategoria