Leśny YOLORIDE dla każdego

Zapraszamy dużych i małych na rajd rowerowy po Wzgórzach Piastowskich, rowerowy tor przeszkód, ekopogadanki i ognisko z kiełbaskami.
To będzie okazja, aby zaprezentować Wam nasze lokalne trasy i rowerowy potencjał zielonogórskich lasów.
Po raz pierwszy Marek Koziewicz z grupy MTB Zielona Góra zaprezentuje logo projektu „Wzgórza Piastowskie Single Track”. Nadleśnictwo Zielona Góra na ten dzień udostępni do zwiedzania Wieżę Bismarcka, a także zaprosi na ekopogadanki.
Dawid Romanowski z drużyny #Yolobike Marba Team zaprasza wraz z Tymkiem najmłodszych na rowerowy tor przeszkód. Będzie quiz rowerowy, a na koniec ognisko.
Startujemy o godzinie 11:00 na polanie z ogniskiem za Amfiteatrem.
Od godz. 11:15 do godz. 13:15, co ok. 20 min., będą przejazdy rowerowe w grupach, które poprowadzą zawodnicy z Yolobike Marba Team, zaprzyjaźniona grupa z MTB Zielona Góra oraz nasi sympatycy.
Trasy autorstwa Kamil Wieczorek będą prowadzić fragmentem docelowych single tracków. Dla najmłodszych z rodzicami to 6 km z wejściem na Wieżę Bismarcka. Trasa na 12 km dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych.
Będzie REGULAMIN i oświadczenie dla rodziców nieletnich.
PARTNEREM wydarzenia są Lasy Państwowe Razem chcemy zachęcić Was do obcowania z naturą i spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu. Warto przyjść do lasu. Jest pięknie!

Data

14 paź 2023
Expired!

Czas

11:00 - 15:00