Parkowa MAJÓWKA w Zatoniu i Starym Kisielinie

Zapraszamy na parkową MAJÓWKĘ w Zatoniu i Starym Kisielinie! Czekają Was dwa dni świetnej zabawy na łonie natury!

Zaczynamy 30 kwietnia br. w Pałacu w Starym Kisielinie! Odbędą się tam zabawy z Klaunem Wesołkiem oraz jego animatorami. Nie zabraknie akcentów związanych z historią Pałacu. Będziecie mogli zrobić sobie zdjęcia w roli Hrabiego von Stosch z rodziną i kotem, a także zwiedzić Pałac oraz obejrzeć wyjątkowe przedstawienie „Herbatka u Hrabiostwa von Stosch”.

Następnego dnia, tj. 1 maja br. zobaczymy się w Zatoniu, gdzie zorganizowany zostanie piknik w starym stylu: kapelusze, wiklinowe koszyki, leżaki, gra w bule, toczenie fajerek, wyścigi kapsli wokół fontanny i wiele innych. O godz. 17.00 będziecie mogli wziąć udział w wernisażu malarstwa Dariusza Kamysa.

W oba dni wydarzeniu będzie towarzyszyć całe mnóstwo dodatkowych atrakcji:

  • stanowiska warsztatowe Centrum Przyrodniczego – stworzenie latających rybek, śmigiełek, jaskółek, motyli oraz zabawnego zająca z gumowej rękawiczki,
  • zabawy z ZOKiem – animacje, drewniane samoloty, papierowe balony, kolorowe wiatraczki i latawce oraz wspólne wyplecenie latającego dywanu,
  • nauka i zabawa z Planetarium Wenus – sprawdzanie gdzie i jak rozmieszczone są satelity, obserwacje na żywo samolotowych map nieba i rozmowy o podniebnych autostradach.

Więcej w wydarzeniu na zok.com.pl

Data

30 kwi 2022
Expired!

Czas

12:00 - 18:00

Etykiety

Bezpłatne

Lokalizacja

Pałac w Starym Kisielinie
ul. Stary Kisielin - Pionierów Lubuskich 53, 66-002 Stary Kisielin