Spektakl ,,Królowa śniegu” w Lubuskim Teatrze (tłum. na j. migowy + audiodeskrypcja)

Zapraszamy na spektakl ,,Królowa śniegu” w Lubuskim Teatrze!

,,Królowa śniegu” na motywach baśni Hansa Christiana Andersena. Bajka, wprowadza Widza w świat zaczarowanych lalek i krainę zimy. Nie zabraknie tu postaci Babci, Gerdy, Kaja Diabła Maestro i jego pomocników, a także samej Królowej Śniegu, Wrony, Rozbójniczki oraz Zbójów. Kluczem do magicznego świata staje się zaczarowana szafa wprowadzająca w zupełnie inną baśniową rzeczywistość.

Przed spektaklem zapraszamy na warsztat, tzw. „touch tour” wprowadzający w tematykę spektaklu. Widz ma możliwość wejścia na scenę, dotknięcia scenografii, kostiumów, a co za tym idzie zapoznania się z ich materiałem, kształtem oraz fakturą. Pozwoli to również na zapoznanie się z topografią sceny i zorientowaniem się w przestrzeni spektaklu. Ta nietypowa forma warsztatów z pewnością umożliwi lepsze zrozumienie spektaklu oraz poznanie przez dotyk tego, czego nie można zobaczyć.

Warsztat bezpłatny rozpocznie się o godz. 15:15 z udziałem tłumacza języka migowego, ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia na warsztat przyjmowane są mailowo pod adresem dagmara@teatr.zgora.pl bądź telefonicznie, od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30, pod numerem 664 713 602.

Spektakl odbędzie się 21 stycznia 2023 roku o godz. 16:00 na kameralnej scenie Lubuskiego Teatru.

Data

21 sty 2023
Expired!

Czas

15:15

Więcej informacji

BILETY

Lokalizacja

Lubuski Teatr
al. Niepodległości 3/5, 65-048 Zielona Góra
Kategoria
BILETY