Spektakl ,,Pralnia” w Lubuskim Teatrze (tłum. na j. migowy + audiodeskrypcja)

Zapraszamy na spektakl teatralny ,,Pralnia”.

Spektakl niesie za sobą niezwykle aktualne przesłanie o wszechogarniającym nas informacyjnym chaosie oraz o niebezpiecznym wpływie mas mediów na nasze zachowania i wybory. To podana w zabawnej konwencji gorzka przestroga przed bezmyślnym oddaniem naszego życia i decyzji w cudze ręce.

Przed spektaklem zapraszamy na warsztat, tzw. „touch tour” wprowadzający w tematykę spektaklu. Widz ma możliwość wejścia na scenę, dotknięcia scenografii, kostiumów, a co za tym idzie zapoznania się z ich materiałem, kształtem oraz fakturą. Pozwoli to również na zapoznanie się z topografią sceny i zorientowaniem się w przestrzeni spektaklu. Ta nietypowa forma warsztatów z pewnością umożliwi lepsze zrozumienie spektaklu oraz poznanie przez dotyk tego, czego nie można zobaczyć.

Warsztat bezpłatny rozpocznie się o godz. 17:15 z udziałem tłumacza języka migowego. Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia na warsztat przyjmowane są mailowo pod adresem dagmara@teatr.zgora.pl bądź telefonicznie, od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30, pod numerem 664 713 602.

Spektakl odbędzie się 15 stycznia 2023 roku o godz. 18:00 na dużej scenie Lubuskiego Teatru.

Data

15 sty 2023
Expired!

Czas

17:15

Więcej informacji

BILETY

Lokalizacja

Lubuski Teatr
al. Niepodległości 3/5, 65-048 Zielona Góra
Kategoria
BILETY