Tropem Tajemnic Świętego Mikołaja

Zapraszamy na wydarzenie „Tropem Tajemnic Świętego Mikołaja”, czyli Mikołajkowy dzień z Zielonogórskim Ośrodkiem Kultury!

Spędź z ZOKiem 5 grudnia od rana do wieczora, odwiedzając wszystkie filie i odkrywając 4 niezwykłe tajemnice Świętego Mikołaja.

W każdej filii przygotowane będą inne zabawy i upominki. Dzieci otrzymają również mapy, na których zbierać będą pieczątki za odkrywanie kolejnych tajemnic.

Uwaga! Na finał w Planetarium pojawi się sam Święty Mikołaj!

Bilety na poszczególne atrakcje oraz karnet na całe wydarzenie do kupienia na abilet.pl

Harmonogram poniżej.

 

Harmonogram

Miejsce: Pałac w Starym Kisielinie, ul. Pionierów Lubuskich 53

10:00 -
„Ile prezentów zmieści się w worku Świętego Mikołaja?”
Ile prezentów zmieści się w worku Świętego Mikołaja? Jak szybko ekipa Mikołaja pakuje prezenty do worka i czy ten worek w ogóle ma dno? Przyjdźcie do Pałacu w Starym Kisielinie i sprawdźcie sami! Gwarantujemy dobrą zabawę dla całej rodziny!

Miejsce: Zielonogórski Ośrodek Kultury, ul. Festiwalowa 3

12:00 -
„Kim są pomocnicy Świętego Mikołaja?”
Jak oni to robią?! Taka pomoc Mikołajowi to na pewno ciężka praca. Czy tacy pomocnicy ja lubią? Jak dokładnie wyglądają? Współpraca to chyba podstawa. Przekonajcie się jak to jest pomagać Mikołajowi. Będą zabawy ruchowe i plastyczne. Nikt nie wyjdzie z pustymi rękoma.

Miejsce: Centrum Nauki Keplera - Centrum Przyrodnicze, ul. Gen. Jarosława Dąbrowskiego 14

14:00 -
„Czy wiesz kim jest Rudolf?”
To wyjątkowy pomocnik Św. Mikołaja - renifer Rudolf. Podczas Mikołajek w Centrum Przyrodniczym dowiecie się gdzie mieszka, jakich ma przyjaciół bliżej bieguna na półkuli północnej, jak żyje, co je i oczywiście jak wygląda. Będą pokazy, zajęcia warsztatowe i koło fortuny z upominkami.

Miejsce: Centrum Nauki Keplera - Planetarium Wenus, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 10

16:00 -
„Jak Święty Mikołaj odnajduje drogę do domu?”
To będzie spotkanie z prawdziwym Świętym Mikołajem i Kapitanem Keplerem. Podczas ok. 45 minutowego spotkania, przybliżą zebranym kilka ciekawostek na swój temat. Pokażą Wam między innymi jak zbudować sanie, stworzyć własny gwiazdozbiór czy też własną śnieżynkę. Zdradzą też tajemnicę, w jaki sposób Święty Mikołaj odnajduję drogę do domu.

Data

05 gru 2021
Expired!

Czas

10:00 - 16:00
Kategoria