
Powitanie wakacji w Ogrodzie Botanicznym
Zapraszamy na świętowanie początku wakacji w Ogrodzie Botanicznym!
Wydarzenie odbędzie się 27 czerwca 2026 roku w godz. 16:00 – 18:00.
W programie, m. in.:
- piłka nożna dla dzieci
- pokaz baniek
- tor przeszkód
- gry sportowe
Wstęp wg cennika Ogrodu.